Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůZakoupit vstupenkuKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

      

  

  22. června  
 
9.00 – 12.00

dětský den v KDJS

 

  
   Pořad věnovaný našim nejmenším se v rámci letošních Městských slavností ROSA opět uskuteční v prostorách KDJS a jmenuje se

DĚTSKÝ DEN ROSA

   V pestrém programu bude dětem (a nejen jim) umožněno zapojit se do různých soutěží, které pro ně ve spolupráci připraví KDJS, Městská knihovna Sedlčany a Klub Velká kobra Sedlčany. Tradičně si své vystoupení – tj. ukázky svých dovedností, výstavku výstroje a také možnost vyzkoušení šermířských soubojů – připravila Skupina historického šermu CORPUS BELLATORES. Mediální partnerství ČRo REGION se projeví v nabídce tohoto dne. ČRo REGION přiveze pro děti zajímavou herní novinku - „Kuličkový stůl“.
   Pochopitelně jsou připravena i pohádková představení pro návštěvníky této akce, které budou prokládány soutěžemi:

začátek v   9.00 hodin   O TŘECH BRATRECH

začátek v 10.00 hodin   ZTRACENÁ KRÁLOVSKÁ KORUNA 

začátek v 11.00 hodin   MLSNÁ PRINCEZNA

Vstup na tuto akci je volný!

 od 21. května

Výstava

Koncertní sál  
  
   V Koncertním sále bude vernisáží zahájena výstava, která je uváděna pod názvem

OBRAZY JARKY TRPKOVÉ

   Jedná se o olejové malby na plátně. Jaroslava Trpková je kosmetička, vizážistka, kterou od mládí lákalo malování a barvy. Snad i proto si vybrala profesi vizážistky. Ráda už v dětství malovala pastelkami, křídou a akvarelem. Postupně zkoušela malovat akrylem, ale touha po malování olejem zvítězila. Začala se oleji věnovat naplno jednak na výtvarných kurzech a také i pod vedením zkušených malířů. Malování je pro ní láskou a relaxací. Líbí se jí rozvíjet schopnost vnímání krásy a nacházet při malování vnitřní ztišení a klid. Inspiraci hledá kolem sebe, ale také z fotografií a obrazů.

   Výstava je přístupná v Kulturním domě Josefa Suka v Sedlčanech – v pracovní dny v době od 8.00 do 16.00 hodin a při každé večerní kulturní akci. 
  

  27. černna  19.00

zábavný pořad

Divadelní sál  

  
  V Divadelním sále se uskuteční zábavný pořad

VANDRÁCI

  Herci Pavel Liška, Honza Révai a kameraman Hynek Bernard

VANDRÁCI VAGAMUNDOS

- tři měsíce vandrovali po střední Americe. Nejdříve byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko. Vybavili se kamerami, foťáky a dronem. Chtěli poznat místní kulturu, indiánské legendy a zažít i nečekané.
   Cestopisný večer s Vandráky Pavlem Liškou a Honzou Révaiem, kteří na své přednášce představí i to, co se nevešlo do jejich cestovatelsko-zábavného pořadu na Prima COOL. Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu.

Vstupné: 280 Kč  •  Délka představení: cca 100 minut (+ přestávka)  •  Vstupenky je možné též zakoupit v předprodeji v TIC nebo před začátkem představení (pokud budou) na místě konání. 

ZAKOUPIT VSTUPENKU

 

DÁLE PŘIPRAVUJEME

 
čtvrtek 12. 9.   Hvězdy jak je neznáte:
JIŘINA BOHDALOVÁ, BOHUŠ MATUŠ

beseda
  
ZAKOUPIT VSTUPENKU
středa 25. 9.   DAGMAR PECKOVÁ
a Moravské klavírní trio

Koncert
  
ZAKOUPIT VSTUPENKU
čtvrtek 26. 9.   SNY VE VEGAS
Travesti show
  
ZAKOUPIT VSTUPENKU
neděle 29. 9.   VELKÁ DOBRODRUŽSTVÍ 
MALÉHO BROUKA

Představení pro děti a rodiče
  
ZAKOUPIT VSTUPENKU
čtvrtek 3. 10.   JAKUB SMOLÍK
Koncert
  
ZAKOUPIT VSTUPENKU
neděle 17. 11.   KOUZELNÁ ŠKOLKA 
– MICHAL K SNÍDANI

Zábavný program pro děti
  
ZAKOUPIT VSTUPENKU

  a dále...

   

OLDTIMERS JAZZ BAND (koncert), ČARODĚJKY V KUCHYNI (divadlo), ČTENÍ KE KAFI (poetický večer), BIG BAND ÚH AČR (koncert), PARDÁL (divadlo), KONCERT UČITELŮ ZUŠ (koncert), KRKONOŠSKÉ POHÁDKY (divadlo pro děti), KAREL KAHOVEC a G&B (koncert), DOPISY OLZE (poetický večer), STRAHOVANKA (koncert), SPIRITUÁL KVINTET (koncert), MICHAL NESVATBA (pořad pro děti), NEZMAŘI (koncert)…

  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR