Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůZakoupit vstupenkuKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

      


  

PŘIPRAVUJEME  NA NOVOU SEZONU 2017/2018    

  18. září  19.30

   koncert

Divadelní sál  

 
GALAKONCERT - ŠTEFAN MARGITA

  V Divadelním sále budeme mít možnost uvítat tenoristu světového formátu

 ŠTEFANA MARGITU 

za doprovodu MORAVSKÉHO KLAVÍRNÍHO TRIA v unikátním koncertě

  Můžeme se těšit na jeden z mála koncertů našeho nejznámějšího tenoristy Štefana Margity za doprovodu renomovaného brněnského ansámblu Moravské klavírní trio (doprovodné těleso Evy Urbanové, Andrey Kalivodové, Miki Isochi a jiných významných pěvců), který se koná v České republice. Vstupenky na tento výjimečný zážitek jsou již v předprodeji.

Vstupné: 480 – 590 Kč  •  ZAKOUPIT VSTUPENKU  •  Vstupenky je též možné zakoupit v předprodeji na radnici.
 
  


  17. října  19.30

   koncert

Společenský sál  

 
  Pro fanoušky dobré muziky a zejména blues je určen další plánovaný pořad – tentokrát spíše klubového charakteru. Bude to zajímavý koncert ve Společenském sále při stolové úpravě s možností mírné konzumace. 

BLUES SESSION

  Je to kapela či chcete-li partička výborných muzikantů, kteří mají rádi improvizace, blues a vše okolo něj. V této kapele tvoří základ hudebníci zvučných jmen - Pavel Skála, Olin Nejezchleba, Ondřej Konrád, Jiří Hála, Jirka „Zelí” Zelenka, Kuba Zitko, Michal Gera, Vašek Vávra a nebo také pánové Heřman, Němec, Eliáš, Fraš … a nebo jak sami říkají „ještě někdo úplně jiný“. Každý koncert je originál a určitě stojí za to jej navštívit.

Vstupné: 200 Kč  •  ZAKOUPIT VSTUPENKU  •  Vstupenky je též možné zakoupit v předprodeji na radnici.
 
  

  28. listopadu  19.30

   koncert

Divadelni sál  

 
  V divadelním sále uvítáme velice výraznou a nesporně zajímavou osobnost české hudební scény – zpěvačku, skladatelku, mnohostrannou hudebnici, která se po zdravotní pauze vrací na koncertní podia a je známa pod jménem

RADŮZA

  Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové” životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka” slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík. Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například v Polsku a ve Francii.
  Tentokrát nám představí se svou kapelou své zatím poslední album „Marathon - příběh běžce” (2015). Jde o skutečně výjimečný počin, který nadchnul nejen její fanoušky, ale i kritiky. Podle nich je důkazem toho, jak vynikající autorkou a hudebnicí Radůza je. Sama se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Příkladem jsou nádherná Madeleine nebo Jeannine. Tyto balady se staly novým skvostem v jejím repertoáru.

Vstupné: 290 Kč  •  ZAKOUPIT VSTUPENKU  •  Vstupenky je též možné zakoupit v předprodeji na radnici.
 
  

 

DÁLE PŘIPRAVUJEME  NA ZÁŘÍ

 
středa 13. 9.    SCREAMERS – 20 LET S VÁMI 
Travesti show
ZAKOUPIT VSTUPENKU
  
čtvrtek 21. 9.    BLÁZINEC  
Předplatné divadla
  
úterý 26. 9.    JAK SE HLADÍ DUŠE 
Předplatné poezie, slova a hudby
  

  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ KURZY | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY