Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  14. února  20.00

  film Polska – režie Krzysztof Zanussi, (1980)

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
KONSTANTA

  Další ze skvělých psychologických filmů klasika polské kinematografie Krzysztofa Zanussiho (Ochranné zbarvení, Kontrakt). Hrdinou filmu je, tak jako v předchozích slavných Zanussiho filmech, přemýšlivý mladý člověk, který přehodnocuje své dosavadní představy o platnosti krásně znějících formulek. To vše zasazeno do komunistického Polska.

Délka představení: 92 min.

  15. února  20.00

  film Itálie, Francie – drama (2018)

 
  
DOGMAN

Život na drsné periférii nebývá snadný. Pro citlivého muže, který má rád zvířata a miluje svou dceru, to je těžké dvojnásob. A když se na něj zaměří pozornost největšího násilníka v okolí, musí najít způsob, jak vyřešit svou zoufalou situaci. Hraje M. Fonte, A.B.Calabria a další.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 102 min. • vstupné: 90 Kč

  16. února  20.00

  film USA – komedie, drama, mysteriózní thriller (2018)

 
  
ZÁHADA SILVER LAKE

Zábavná multižánrová hříčka plná bizarních dějových zvratů představuje v roli třiatřicetiletého Sama, který se po zmizení své mysteriózní sexy sousedky pouští do pátrání, aby dekódoval tajemství, skandály a konspirace ukrývající se v hlubinách Města andělů. Hraje A. Garfield, R. Keough a další.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 139 min. • vstupné: 90 Kč

  17. února  15.00

  film Švédska – dětský animovaný (2018)

 

  
GORDON A PADDY

Nejde o neohroženou dvojku „policajtů z amerických seriálů“, Gordon i Paddy svým způsobem však neohrožení opravdu jsou. A to i přesto, že Gordon je stárnoucí ropušák a Paddy malá myška, tedy zdánlivě ta nejnepravděpodobnější dvojice policistů, která se ve svém rodném lese musí vypořádat s nejedním zločinem.

Délka představení: 62 min. • vstupné: 80 Kč

  22. února  20.00

  film USA – sci-fi thriller (2018)

 
  
TEMNÉ SÍLY

Poté, co v Americe neznámý virus usmrtí 98 % všech dětí, se u přeživšího zbytku objeví nebezpečné superschopnosti, kvůli nimž jsou prohlášeny za nepřátele státu a umístěny do internačních táborů. Dívka Ruby z tohoto tábora utíká a přidává se ke skupince teenagerů, kteří stejně jako ona prchají před tyranskou vládou svých věznitelů. Hraje A. Stenberg, M. Moore a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 104 min. • vstupné: 90 Kč

  23. února  20.00

  film Dánska – krimi, thriller (2019)             PREMIÉRA 24. 1. 2019   

 
  
SLOŽKA 64

Podivné lékařské experimenty, zneužívání a převýchova „necudných“ dívek. Do rukou detektiva Mørcka a jeho asistenta Assada z kriminálního Oddělení Q se dostává další nevyřešený případ. Jak souvisí děsivé, půl století staré tajemství opuštěného ostrova Sprogø se třemi mumifikovanými těly nalezenými za falešnou stěnou jednoho kodaňského bytu? Film je natočen podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 119 min. • vstupné: 90 Kč

  28. února  20.00

  film Chorvatsko, Srbsko – režie Ivan-Goran Vítez, (2016)

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
BÁSNÍK, KTERÝ MÁLEM ZABIL HITLERA 

Básník, který málem zabil Hitlera (Národní hrdina Ljiljan Vidić) je bláznivá komedie, ve které si chorvatští tvůrci dělají nekorektní legraci z vlastní minulosti. Nezávislý stát Chorvatsko, období 2. světové války. Národně-osvobozenecké hnutí v zemi uvadá. Mladý básník Ljiljan Vidić se připojí k partyzánům a dostává za úkol napsat píseň, s níž jejich skupina vyhraje národní talentovou soutěž (nacistickou obdobu X Factoru). Vítěz této soutěže má vystoupit na slavnostní recepci, které se má zúčastnit sám Adolf Hitler. Skupina se tak dostane do jeho blízkosti a bude mít jedinečnou příležitost spáchat na něj atentát...

Délka představení: 107 min.

  

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze 
za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR