Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  21. února  20.00

  film USA – komedie (2019), rež. F. Wolf

  
RODIČE NA TAHU

Salma Hayek a Alec Baldwin jsou rodiče na tahu v bláznivé a nekorektní komedii o manželích a rodičích, kteří se čas od času ocitnou pod obraz, a jednou navíc zjistí, že jsou úplně švorc. Zachovávají si ovšem noblesu i soudržnost a vymýšlejí, jak se z problémů dostat. Bohužel si k tomu dají skleničku...

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 97 min. • vstupné: 90 Kč

  22. února  20.00

  film USA – drama (2019), rež. Q. Tarantino

  
TENKRÁT V HOLLYWOODU

V devátém filmu kultovního režisera Q.Tarantina se televizní herec a jeho dlouholetý kaskadér rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hoollywoodu – v roce 1969 v Los Angeles. Hrají L. DiCaprio a B. Pitt a další.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 159 min. • vstupné: 90 Kč

  27. února  20.00

  film Polska – (2018), režie Pawel Pawlikowski

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
STUDENÁ VÁLKA

V období budování stalinského Polska, ale také moderní západní Evropy se odehrává příběh velké osudové lásky zpěvačky Zuly a skladatele Wiktora. Nedokážou žít spolu, ale zároveň se fatálně přitahují a nevydrží být bez sebe. V kulisách Varšavy, Berlína a Paříže zní jazzová a folklorní hudba a Zula s Wiktorem rozehrávají nádhernou, ale hořkou baladu, svoji vlastní studenou válku. Kunderovsky laděným milostným eposem navazuje Pawel Pawlikowski na úspěch oscarové Idy. Za dílo nabité elektrizující hudbou i obrazovou krásou byl na festivalu v Cannes odměněn Cenou za nejlepší režii.

Délka představení: 89 min.

  28. února  20.00

  film Itálie – komedie (2019), rež. F. Falaschi

  
S CHUTÍ TOSKÁNSKA

Arturo byl uznávaný michelinský šéfkuchař, dokud pro problémy s ovládáním hněvu neskončil ve vězení. Po propuštění musí dělat veřejně prospěšné práce - učí vařit skupinku lidí s Aspergerovým syndromem. V jednom studentovi objeví kulinářského génia a rozhodne se mu pomoci vyhrát kuchařskou soutěž... Hrají V. Marchioni, L. Fedele a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 92 min. • vstupné: 90 Kč

  29. února  20.00

  film ČR, SR – komedie (2019), rež. J. Vejdělek        DVD premiéra 29. 2. 2020   

  
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

Rodilý Newyorčan Frank získá v restituci díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a ženou Vivien na velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou.. Hrají H. Čermák, T. Vilhelmová, Y. Stolařová a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 110 min. • vstupné: 90 Kč

  5. března  20.00

  film GBR, BEL, FRA – (2019), režie Ken Loach

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
PARDON, NEZASTIHLI JSME VÁS

Rodina Turnerových se pohybuje na samotné hraně chudoby. Nejmenší finanční výkyv může znamenat katastrofu. Aby svoje blízké zajistil, rozhodne se otec Ricky zapojit do kurýrní franšízy. Je zvyklý tvrdě pracovat a připravený nést veškerou zodpovědnost. Jenže namísto slíbené svobody zabředává do sítě predátorských praktik a zoufalý boj o finanční přežití pomalu rozkládá soudržnost rodiny. Po vítězném filmu z Cannes Já, Daniel Blake (2016) pokračuje tvůrčí duo Loach-Laverty v empatické linii příběhů obyčejných lidí, kteří se snaží udržet alespoň zdání důstojnosti na společenském okraji.

Délka představení: 100 min.

  6. března  20.00

  film USA – akční sci-fi (2019), režie Ang Lee

  
BLÍŽENEC

Henry Brogan (W.Smith) je elitní nájemný zabiják, který bez pochybností vždy stoprocentně odvede zadanou práci. Při poslední zakázce se však k němu dostaly informace, které neměl slyšet. Zaměstnavatel se rozhodne nechat ho zlikvidovat. Koho však poslat na člověka, který je v tomhle oboru nejlepší ze všech? 

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 117 min. • vstupné: 90 Kč

  7. března  20.00

  film Srbska – komedie, drama (2019), režie G. Markovič

  
DELIRIUM TREMENS

Dagi je slavný a stále velmi žádaný herec. Hraje v několika divadlech, navštěvuje televizní estrády, vyučuje herectví, natáčí filmy a televizní seriály. Když nehraje, účastní se nejrůznějších večírků a oslav a domů přichází denně opilý. Tento koloběh jej ničí, ale svou práci zvládá jen za pomoci alkoholu... Hraje T. Stanič, G. Popovič a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 114 min. • vstupné: 90 Kč

  13. března  20.00

  film USA – romantická komedie (2019), režie E. Duran

  
DOKÁŽEŠ UDRŽET TAJEMSTVÍ?

Každý má svá osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce. Emma, hrdinka romantické komedie, v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti muži na vedlejším sedadle v letadle. Z cizince se ovšem vyklube nový nejvyšší šéf v práci. Hrají A. Daddario, T. Hoechlin a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 95 min. • vstupné: 90 Kč

  14. března  20.00

  film ČR – komedie (2019), rež. R. Balaš

  
ŠPINDL 2

Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu. Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem. A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. 
Hraje R. Fiala, K. K. Hrachovcová a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 109 min. • vstupné: 90 Kč

  9. února  15.00

  film GBR, USA, FRA – animovaný (2019), r. V. Becher

  
OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDON

Poblíž farmy havaruje jedna pěkná mimozemská rošťanda. Seznamte se s Lu-Lou! Její nadpřirozené síly a lumpárny galaktické velikosti jsou přesně to pravé ořechové pro nezbedného Shauna.

Délka představení: 87 min. • vstupné: 90 Kč

  19. března  20.00

  film B/I – životopisný, drama (1988), r. Susanna Nicchiarelli

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
NICO, 1988

Nico, 1988 je road movie věnovanou posledním letům života Christy Päffgenové známé pod uměleckým jménem Nico. Film, odehrávající se mezi Paříží, Prahou, Norimberkem a Manchestrem, popisuje sólovou uměleckou dráhu hudební ikony, Warholovy múzy, zpěvačky Velvet Underground a legendárně krásné ženy. Jedná se o příběh posledních turné Nico a její kapely, která ji doprovázela po Evropě v osmdesátých letech minulého století. Během těchto let tato „kněžka temnoty“ znovu našla samu sebe, zbavila se tíhy svojí krásy a našla cestu ke svému zapomenutému synovi.

Délka představení: 93 min.

  20. března  20.00

  film Francie – historický (2019), rež. L. Jeunet

  
CURIOSA

Paříž roku 1895, Pierre je básník. Spolu s přítelem Henrym jsou oba zamilovaní do Marie, dcery jejich básnického mentora. Ačkoliv Marie má ráda Pierra, vezme si Henryho, aby splatila tátův dluh. Pierre prchá do Alžíru, kde potkává uhrančivou Zohar. Poté co vezme Zohar zpátky do Paříže, začíná se vše pořádně komplikovat… Hraje N. Merlant a další.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 107 min. • vstupné: 100 Kč

  21. března  20.00

  film Velké Británie – drama (2019), rež. M. Engler

  
PANSTVÍ DOWNTON

Panství Downton, to je dokonalá kronika života příslušníků britské aristokracie a jejich zaměstnanců. Tlak, který vyvolává moderní doba, přímo kontrastuje s prostředím, jež je založeno na respektu k tradicím a zažitým rituálům. Crawleyovi ale tuší, že pokud nepůjdou s dobou a nepodstoupí modernizaci, nemají naději na přežití.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 122 min. • vstupné: 90 Kč

  27. března  20.00

  film Francie – komedie, romantický (2020), rež. N. Bedos

  
TENKRÁT PODRUHÉ

Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Mládeži přístupné • Délka představení: 115 min. • vstupné: 100 Kč

  28. března  20.00

  film ČR – komedie (2020), rež. P. Zahrádka

  
CHLAP NA STŘÍDAČKU

Zuzana jednoho dne zjistí, že její manžel Jiří má delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá, rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí, aby si péči o Jirku rozdělily a udělaly z něj tak chlapa na střídačku... Hraje J. Langmajer, I. Chýlková, L. Žáčková.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 109 min. • vstupné: 90 Kč

  

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 821 741). Zamluvenou vstupenku je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze 
za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR