Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  16. března  20.00

  film ČR, SR, POL – romantická komedie (2017)

 
  
ZAHRADNICTVÍ: NÁPADNÍK

Třetí díl trilogie je romantickou komedií o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí. Příběh filmu se odehrává na konci 50. let a s tragikomickým nadhledem vykresluje střet mezi předválečnou a poválečnou generací. Každá generace má svou představu o tom, jak dojít ke štěstí, a jisté je, že si k němu musí cestu vybojovat sama. Hrají A. Fialová, I. Lupták, A.Geislerová, M. Finger, K. Melíšková, S. Remundová a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 113 min. • vstupné: 90 Kč

  17. března  20.00

  film USA – sci-fi, thriller (2017)

 
  
BLADE RUNNER 2049

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangelské policie K. dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po bývalém Blade Runnerovi losangelské policie, který je 30 let nezvěstný... Hraje R. Gosling, H. Ford.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 163 min. • vstupné: 90 Kč

  22. března  20.00

  film Francie – režie Robin Campillo (2017)

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
120 BMP

Francouzský snímek 120 BPM, který vloni získal Velkou cenou poroty v Cannes, se vrací do raných devadesátých let minulého století. AIDS si už deset let vybírá kruté oběti na životech, přesto aktivisté z pařížské pobočky hnutí ACT UP bojují s nezájmem veřejnosti, otupělostí vlád a machinacemi farmaceutických firem. Nováček Nathan se seznamuje s radikálem hnutí Seanem, jehož politický boj je zároveň bojem o život. Sean je HIV pozitivní a jeho čas se krátí… Film, jehož titul odkazuje jak k monitoringu srdeční aktivity, tak i k dobovému houseovému tepu tanečních klubů, nabízí nekonvenční pohled na členy komunity.

Délka představení: 140 min.

  23. března  20.00

  film ČR, POL – dokumentární, hudební (2018)       premiéra 22. 2. 2018   

 
  
EWA FARNA 10: NEZNÁMÁ ZNÁMÁ

Film mapuje 10 let zpěvaččiny kariéry a také přípravy na jubilejní koncert. V tomto období se ale po dlouhých 10 letech zpěvačka rozešla se svým managmentem a poslední singly vydala ve vlastním vydavatelstvím. Hraje E. Farna, T. Klus, M. Ruppert.

Mládeži přístupné • Délka představení: 72 min. • vstupné: 120 Kč

  24. března  20.00

  film Francie – melodrama, komedie (2018)       premiéra 22. 2. 2018   

 
  
VNITŘNÍ SLUNCE

Rozvedená umělkyně Isabelle hledá životní lásku. Své naděje ale vkládá do mužů, kteří jsou spíše opakem tohoto ideálu. Režiserka odhaluje pouze ty nejvýmluvnější pasáže z Izabellina života, které dohromady skládají osobnost nerozhodné, neurotické, ale přesto stále nodolatelně šarmantní ženy, která až na samém konci prozradí divákovi, co je jejím vodítkem k nalezení „toho pravého“. Hraje J. Binochetová, G. Depardieu a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 94 min. • vstupné: 90 Kč

  30. března  20.00

  film ČR, SR – komedie, drama (2018)       premiéra 19. 2. 2018  

 
  
HMYZ

Divadelní ochotníci na malém městě zkoušejí hru bratří Čapků „ Ze života hmyzu“. Během zkoušky se prolnou jejich životy s osudy postav této divadelní hry. Při zkoušce se rodí i umírá, čas nehraje roli. A to vše se odehrává na pozadí hry, kde se hmyz chová jako lidi a lidé jako hmyz. Hmyz je posledním celovečerním filmem světově uznávaného režisera Jana Švankmajera. Hrají J. Budař, J. Lábus, K. Magálová, P. Nový a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 98 min. • vstupné: 90 Kč

  31. března  20.00

  film Itálie – komedie, romantický (2017)

 
  
MANŽELKA A MANŽEL

Komedie o manželském páru, který se po dlouhých letech ocitne v krizi, a zdá se, že rozvod je na spadnutí. Po nevydařeném experimentu se manželé probudí v těle toho druhého. Mají možnost vidět svůj vztah z úplně jiné perspektivy. Pomůže jim tato neobvyklá situace zachránit manželství? Hrají K. Smutniak, P. Favino, M. Gastini a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 100 min. • vstupné: 80 Kč

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ KURZY | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY