Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  Aktuálně:    

  
KINO SEDLČANY RUŠÍ DO ODVOLÁNÍ VEŠKERÉ NAPLÁNOVANÉ PROJEKCE.

INFORMACE K ZÁKAZU AKCÍ

Dobrý den,
podle rozhodnutí Vlády ČR – Bezpečnostní rady státu - o zákazu realizace kulturních akcí pro více než 100 účastníků jsme nuceni zrušit aktuální představení. Průběžně Vás budeme informovat prostřednictvím našich informačních kanálů (mail, web, FB, vývěsky) o aktuálních změnách. Sledujte prosím tyto informační zdroje a žádáme Vás tímto o pochopení a trpělivost.

  15. března   

     ZRUŠENO !

 

  
OVEČKA SHAUN VE FILMU: FARMAGEDON

Poblíž farmy havaruje jedna pěkná mimozemská rošťanda. Seznamte se s Lu-Lou! Její nadpřirozené síly a lumpárny galaktické velikosti jsou přesně to pravé ořechové pro nezbedného Shauna.

Délka představení: 87 min. • vstupné: 90 Kč

  19. března  20.00

     ZRUŠENO !

 

  
NICO, 1988

Nico, 1988 je road movie věnovanou posledním letům života Christy Päffgenové známé pod uměleckým jménem Nico. Film, odehrávající se mezi Paříží, Prahou, Norimberkem a Manchestrem, popisuje sólovou uměleckou dráhu hudební ikony, Warholovy múzy, zpěvačky Velvet Underground a legendárně krásné ženy. Jedná se o příběh posledních turné Nico a její kapely, která ji doprovázela po Evropě v osmdesátých letech minulého století. Během těchto let tato „kněžka temnoty“ znovu našla samu sebe, zbavila se tíhy svojí krásy a našla cestu ke svému zapomenutému synovi.

Délka představení: 93 min.

  20. března  20.00

   ZRUŠENO !

  
CURIOSA

Paříž roku 1895, Pierre je básník. Spolu s přítelem Henrym jsou oba zamilovaní do Marie, dcery jejich básnického mentora. Ačkoliv Marie má ráda Pierra, vezme si Henryho, aby splatila tátův dluh. Pierre prchá do Alžíru, kde potkává uhrančivou Zohar. Poté co vezme Zohar zpátky do Paříže, začíná se vše pořádně komplikovat… Hraje N. Merlant a další.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 107 min. • vstupné: 100 Kč

  21. března  20.00

   ZRUŠENO !

  
PANSTVÍ DOWNTON

Panství Downton, to je dokonalá kronika života příslušníků britské aristokracie a jejich zaměstnanců. Tlak, který vyvolává moderní doba, přímo kontrastuje s prostředím, jež je založeno na respektu k tradicím a zažitým rituálům. Crawleyovi ale tuší, že pokud nepůjdou s dobou a nepodstoupí modernizaci, nemají naději na přežití.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 122 min. • vstupné: 90 Kč

  27. března   

  ZRUŠENO !

  
TENKRÁT PODRUHÉ

Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Mládeži přístupné • Délka představení: 115 min. • vstupné: 100 Kč

  28. března 

   ZRUŠENO !

  
CHLAP NA STŘÍDAČKU

Zuzana jednoho dne zjistí, že její manžel Jiří má delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá, rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí, aby si péči o Jirku rozdělily a udělaly z něj tak chlapa na střídačku... Hraje J. Langmajer, I. Chýlková, L. Žáčková.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 109 min. • vstupné: 90 Kč

  

  

  3. dubna  18.00   film USA – fantasy, rodinný (2019)  
 
ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO

Královna černé magie Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Jejich vzájemný vztah, který se zrodil ze zrady a pomsty, rozkvetl a zkošatěl. Nicméně svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti....Hraje A. Jolie, E. Fanning a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 118 min. • vstupné: 90 Kč
  4. dubna  20.00   film Jižní Korea – drama/komedie (2019), režie P. Džun-ho  
 
PARAZIT

Černá komedie režiséra Bong Joon-hoa (Snowpiercer, Okja) sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Komedie oceněná čtyřmi Oscary.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 132 min. • vstupné: 100 Kč
  9. dubna  20.00   film ČSSR – (1924), rež. Karel Lamač Představení Filmového klubu Sedlčany
 
BÍLÝ RÁJ

PO NECELÉM ROCE VÁS OPĚT ČEKÁ PROJEKCE NĚMÉHO SNÍMKU S ORIGINÁLNÍM HUDEBNÍM DOPROVODEM tria Uvěřitelno - (Jan Mára, Radek Melša, Šimon Bilina)! Tentokrát doprovodí melodrama Bílý ráj. Pod filmem je podepsaný jeden z nejvýraznějších tvůrčích týmů 
v počátcích československé kinematografie, který tvořil režisér a herec Karel Lamač s kameramanem Ottou Hellerem a herečkou Anny Ondrákovou. Hrdinkou snímku je sirota Nina, do jejíhož života zasáhne uprchlý vězeň, který chce naposledy navštívit umírající matku. 

Délka představení: 70 min.
  10. dubna  20.00   film USA – akční/thriller (2019), režie A. Grunberg  
 
RAMBO: POSLEDNÍ KREV

Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání S. Stalloneho pátým dílem Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 101 min. • vstupné: 90 Kč
  11. dubna  20.00   film ČR/SR – komedie/drama (2019), režie J. Havelka  
 
VLASTNÍCI

Mnozí majitelé bytů to asi znají z vlastní zkušenosti. Hrdinové filmu Vlastníci jsou totiž jedněmi z nich, patří jim byty v jednom postarším činžovním domě a právě mají společnou schůzi, na které se musí společně domluvit na správě domu, ve kterém mají své byty. Hrají V.Kotek, D. Havlová, J. Lábus, K. Hádek a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 96 min. • vstupné: 90 Kč
  12. dubna  15.00   film USA – rodinný animovaný (2019), rež. Ch.Buck Představení pro děti a rodiče
 
LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu.

Délka představení: 103 min. • vstupné: 90 Kč
  17. dubna  20.00   film ČR – dokument (2020), režie V. Kopecký  
 
11 BAREV PTÁČETE

Lehce o těžkém natáčení …. Koho by nezajímalo, jak vznikal oceňovaný film Nabarvené ptáče. Dokument Jedenáct barev ptáčete nabízí unikátní pohled za oponu tohoto výjimečného díla, které zanechalo stopu na evropských i světových festivalech. A není to pohled ani krutý, ani černobílý nebo málomluvný. Vypráví V. Marhoul a P. Kotlár.

Mládeži přístupné • Délka představení: 120 min. • vstupné: 90 Kč
  18. dubna  20.00   film ČR/SR – drama (2020), režie M. Fornay  
 
ŽÁBY BEZ JAZYKA

Rodinný příběh jednoho dne Jaroslava K. a jeho nejbližší rodiny. Jaroslav K. bojuje o svoje děti, a aby je získal od své ženy Blanky, musí se vyrovnat nejen se svou dominantní matkou Dorotou, ale hlavně se musí poprat se svými nejtemnějšími stránkami a démony. Hrají J. Plesl, P. Fornayová, R. Rázlová a další. 

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 116 min. • vstupné: 90 Kč
  24. dubna  20.00   film ČR/SR – drama (2019), režie M. Dušek, O. Provazník  
 
STAŘÍCI

Příběh filmu je volně inspirovaný skutečnými událostmi z přelomu tisíciletí, kdy se jednaosmdesátiletý emigrant a politický vězeň Raichl spojil se svým starým kamarádem z kriminálu a s jeho pomocí chtěl na veřejnosti demonstrativně zastřelit Karla Vaše, zločinného komunistického prokurátora z 50. let. Hrají J. Schmitzer, L. Mrkvička a další.
 

Mládeži do 15 12 let nevhodné • Délka představení: 85 min. • vstupné: 90 Kč
  25. dubna  20.00   film GBR – thriller (2019), režie M. Häfström  
 
DOKONALÝ PACIENT

Strhující příběh o největším právním skandálu ve švédské historii vypráví o reportérovi, který zpochybnil celý právní systém. Hannes Råstam se léta snažil prokázat nevinnu Thomase Quicka, odsouzeného k doživotnímu vězení na psychiatrii. Temný příběh o „brutálním masovém vrahovi“, který vyšetřovatelům svého případu nabídne pomocnou ruku, pojednává o největším justičním skandálu v dějinách Švédska.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 122 min. • vstupné: 110 Kč

  

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 821 741). Zamluvenou vstupenku je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze 
za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR