Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  14. června  20.00

  film Francie – drama (2019), režie C. Kahn

  
MODLITBA

Příběh dvaadvacetiletého Thomase, který přijíždí do katolického rehabilitačního centra ve francouzských Alpách, aby se popral se svou závislostí na heroinu. Modlitba je nenápadný, ale pronikavý a nesentimentální snímek o víře, různých podobách závislosti a obtížné volbě mezi láskou k člověku a láskou k Bohu.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 107 min. • vstupné: 90 Kč

  15. června  20.00

  film Španělska – drama, thriller (2019), režie A. Farhadi

  
VŠICHNI TO VĚDÍ

Krásná Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se ukáže, že pod povrchem dřímají staré křivdy a tajemství, která měla zůstat zapomenuta. Penélope Cruz a Javier Bardem excelují v hlavních rolích dávných milenců, mezi kterými to nikdy nepřestalo jiskřit.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 132 min. • vstupné: 90 Kč

  20. června  20.00

  

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
PÁSMO KRÁTKÝCH FILMŮ
(výběr v režii Ondřeje Kymly)

O konec sezony se už tradičně postará Ondřej Kymla se svým výběrem studentských krátkých filmů. Nechte se opět překvapit, co vás čeká.

Délka představení: 120 min.

  21. června  20.00

  film Německa, Velké Británie – životopis, drama, romantický (2019)          PREMIÉRA 13. 6. 2019   

  
BRANKÁŘ

Fascinující životní příběh legendárního brankáře Manchester City Berta Trautmanna, který se v poválečné Anglii prosadil navzdory svému německému původu a svůj přelomový zápas dohrál navzdory život ohrožujícímu zranění. On a jeho životní láska Margaret ale musí čelit i dalším ranám osudu… Hrají D. Kross, F. Mavor a další. Režie: M. H. Rosenmüller.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 120 min. • vstupné: 90 Kč

  22. června  20.00

  film USA – dokument, drama, životopis (2019), rež. T. Wardie            PREMIÉRA 30. 5. 2019   

  
TŘI BLÍZCÍ NEZNÁMÍ

Bobby, Eddy a David přišli na svět na začátku 60. let jako jednovaječná trojčata. Hned po narození ale byli rozděleni a adoptováni různými rodinami. Po necelých dvaceti letech se souhrou šťastných náhod setkali a jejich neuvěřitelný příběh se stal senzací Ameriky. Kdo a proč je rozdělil? Jak ovlivnilo mnohaleté odloučení jejich životy?

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 96 min. • vstupné: 90 Kč

  28. června  20.00

  film Kanada – drama (2019), režie P. Lesage

  
GENESIS

V soukromé chlapecké škole se šestnáctiletý Guillaume tajně zamiluje do svého nejlepšího kamaráda. Jeho osmnáctiletá sestra Charlotte je zaskočena svým přítelem, který ji navrhuje, aby měli otevřený vztah. Na letním prázdninovém táboře najde dvanáctiletý Félix zalíbení v Béatrice. Všechno se mění... Hraje N. Nabita, T. Pellegrin.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 130 min. • vstupné: 90 Kč

  29. června  20.00

  film USA – thriller, drama (2019), režie S. McQueen

  
VDOVY

Vdovy jsou příběhem žen, které nemají téměř nic společného. S výjimkou mrtvých manželů a velkých dluhů, které jim zanechali ze své nezdařené trestné činnosti. A tak musí hodně přitvrdit a bojovat za své přežití. Hrají V. Davis, M. Rodriguez.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 129 min. • vstupné: 90 Kč

  5. července  20.00

  film ČR, SR – drama (2019)

  
SKLENĚNÝ POKOJ

Milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu – brněnské vily Tugendhat. Rodinný život, jaký si Liesel vysnila, prostoupený světlem a klidem průzračného prostoru, naplněný láskou a umocněný vztahem s nerozlučnou přítelkyní Hanou, však netrvá dlouho. Viktor je Žid a Evropu čím dál víc zahaluje stín nacismu. Rodina se připravuje na odchod do exilu. Další ranou pro Liesel je bolestné zjištění, že Viktor má poměr s mladou ženou Katou, jíž jako válečné uprchlici poskytli ve svém domě azyl.
Hraje C. Van Houten, K. Roden a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 104 min. • vstupné: 90 Kč

  6. července  20.00

  film Francie, Belgie – komedie (2019), režie P. de Chauveron

  
CO JSME KOMU ZASE UDĚLALI?

Verneuilovi čelí nové krizi. Jejich čtyři dcery a jejich manželé, David, Rachid, Chao a Charles, se rozhodli opustit Francii. Každý z nich k tomu má dobrý důvod. Ale co rodiče? Ti udělají všechno pro to, aby jim mladí neodjeli někam na druhý konec světa. Pokračování úspěšné francouzské komedie vás opět zaručeně rozesměje. 

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 98 min. • vstupné: 90 Kč

  12. července  20.00

  film Francie – komedie, drama (2019)

  
NEVIDITELNÉ

Komedie vypráví o čtyřech pracovnicích, které se v denním centru na předměstí francouzského města snaží pomoci ženám ve složité životní situaci. Když má být centrum kvůli úřednímu rozhodnutí uzavřeno, jeho zaměstnankyně se nevzdávají a berou situaci do vlastních rukou.
Vnímavý snímek plný humoru, naděje a autentických hereckých výkonů ukazuje, že za každým „neviditelným“ člověkem z okraje společnosti stojí silný příběh a že s pomocí a podporou ostatních lze překonat i ty nejtěžší překážky.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 102 min. • vstupné: 100 Kč

  13. července  20.00

  film ČR – komedie (2019), rež. M. Horský          DVD PREMIÉRA 1. 7. 2019   

  
ŽENY V BĚHU

Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. Věra prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly. Hraje Z. Adamovská, T. Kostková, J. Boková, V. K. Kubařová.

Mládeži přístupné • Délka představení: 130 min. • vstupné: 90 Kč

  19. července  19.00

  film USA – dobrodružný (2019), rež. T. Knight

  
BUMBLEBEE

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers. Hraje Hailee Steinfeld, John Cena, John,Ortiz, Len Cariou.

Mládeži přístupné • Délka představení: 113 min. • vstupné: 90 Kč

  20. července  20.00

  film USA – drama, komedie (2019), rež. J. Hill          DVD PREMIÉRA 11. 7. 2019   

  
DEVADESÁTKY

Kalifornské slunce, holky, mejdany, skejt a parta starších kluků, do které by hrozně rád zapadl. Tohle je prostě léto všech velkých poprvé, na které Stevie nikdy nezapomene. Tím spíš, že ho prožívá v polovině devadesátek – neopakovatelné době, jejíž atmosféru J. Hill ve svém režijním debutu dokonale vystihl, hudbou počínaje a módou konče. Hrají S. Suljic, J. Carmichael, L. Hedges, K. Waterson.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 85 min. • vstupné: 100 Kč

  9. srpna  20.00

  film GB – dokument (2019), rež. D. Fairhhead          DVD PREMIÉRA 13. 6. 2019   

  
SPITFIRE

Říkalo se, že je to učiněná krása. Jenže tahle krása uměla zabíjet. Spitfire vypráví impozantní, velký příběh o vizi, odhodlání a odvaze. Příběh letounu, který vznikl ze soutěživosti, nabral obrysů v době, kdy se stahovala válečná mračna, a své ostruhy si vysloužil v žáru boje – a stal se nejslavnějším stíhacím letounem na světě. Příběh letounu Spitfire, který změnil běh světových dějin, je vyprávěný posledními dosud žijícími veterány druhé světové války.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 99 min. • vstupné: 90 Kč

  10. srpna  20.00

  film Česko – komedie, drama (2019), rež. R. Bajgar          DVD PREMIÉRA 1. 8. 2019   

  
TERORISTKA

Komedie Teroristka je příběhem učitelky v důchodu, která celý život učila žáky, že základem všeho je slušnost a násilí nic neřeší. Jenže zjistí, že přesně na to gauneři spoléhají. „Učitelky v důchodu přece nestřílejí lidi," říká darebák. „Právě. Ale teď už si tím nikdo nebude jistý," odpoví mu paní, než odjistí zbraň. Hraje I.Janžurová, M. Hofmann, T. Vilmelmová a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 95 min. • vstupné: 90 Kč

  16. srpna  20.00

  film USA – dokument (2019), rež. J. Chin, A. Honnold

  
FREE SOLO

Alex Honnold si neklade v životě zrovna malé cíle: špičkový americký sportovec udivuje svět odvážným balancováním na hraně života a smrti, když zdolává složité strmé vrcholy sám a bez jakéhokoli jištění. Yosemitský gigant El Capitan ale představuje výzvu, před kterou i chladnokrevný a zdánlivě emocí zbavený lezec zapochybuje. Snímek Free Solo je strhující studií muže, odhodlaného překonávat vlastní limity.

Mládeži přístupné • Délka představení: 100 min. • vstupné: 100 Kč

  17. srpna  20.00

  film GBR, USA, HUN - životopisný, historický, drama (2019), rež. W. Westmoreland

  
COLETTE: PŘÍBĚH VÁŠNĚ

Skandální příběh nekonvenční a talentované ženy, jejíž život byl stejně pikantní, jako romány, kterými okouzlila pařížskou společnost v první polovině 20. století. Mladinká Sidonie - Gabrielle Colette se zamiluje do o 15 let staršího, charismatického pařížského literáta Willyho. Poté, co se vezmou, je Colette z klidného venkovského prostředí katapultována do světa zářivých pařížských salónů a opojných večírků francouzské smetánky. Colette se přizpůsobuje novému životu... 
Hraje K. Knightely, D. West.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 111 min. • vstupné: 90 Kč

  23. srpna  20.00

  film Francie, Belgie – komedie (2019), rež. H. Gélin

  
LÁSKA NA DRUHÝ POHLED

Raphaelovi připadá jeho život naprosto dokonalý. Je slavným spisovatelem, čtenáři jej obdivují, milující a krásná žena ho podporuje. A to až do jednoho večera, kdy to v jejich vztahu trochu zaskřípe. Druhý den ráno se Raphael probudí do úplně jiného, alternativního světa, ve kterém musí znovu a od začátku bojovat o svou životní lásku. Hraje F. Civil, J. Japy.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 117 min. • vstupné: 90 Kč

  24. srpna  20.00

  film USA – akční dobrodružný (2019), rež. A. Boden

  
CAPITAIN MARVEL

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které se stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu. Hraje B. Larson, S. L. Jackson, B. Mendelson a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 124 min. • vstupné: 90 Kč

  30. srpna  19.00

  film Francie – animovaný, rodinný (2019), rež. D. Gansel

  
ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU

Sveřepí Galové se vracejí! Napětí stoupá, v kotlíku to vře! Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší.

Mládeži přístupné • Délka představení: 105 min. • vstupné: 90 Kč

  31. srpna  20.00

  film ČR – komedie, romantický (2019), rež. K. Janák

  
LOVENÍ

Hlavní postava filmu Eliška má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. Hraje E. Geislerová, J. Prachař a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 106  min. • vstupné: 90 Kč

  

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze 
za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR